Ігри для дівчаток | 3D ігри
Страница 1 из 212

Давайте разом обговоримо тематику 3Д ігри онлайн. Чому ж власне відрізняється їх специфіка від звичних традиційних завдань, буквально заповнили мережа інтернету? По-перше, слід визначити основний фактор, який кардинально розмежовує це поняття. Я маю на увазі — тривимірне зображення. Завдяки вражаючого ефекту, люди бачать зовсім протилежну картину на екрані телевізора або монітора. Всім відомі мультфільми, як «Шрек», «Маша і Ведмідь», а також інші мультики виконані саме в такій формі. Тепер ми насолоджуємося в ході процесу всіма цими благами. Запропоновані ігри для дівчаток є рубрику, вподобану досить великої аудиторії. Тут треба відзначити один дуже цікавий момент. Якщо блоки представляють у собі лише певні категорії, то по темі 3Д, можна побачити, очевидно, багато тематики. Деякі з них відмінно виділяються, це — гонки, бродилки, стратегії, загадки і головоломки.

Таким чином, заходячи в цей вельми корисний і незвичайний розділ, ви зможете зіткнутися з різними іграми. Маленьким дітям дуже подобаються герої, максимально схожі на людей і тварин. Для них забавно бачити ту чи іншу особу у гарному якості і відносно середньої графіки. Порівнюючи місії, виконані в старому варіанті, навіть дилетант може виділити те, що вони не в змозі висловити повний спектр кольорів і обсягу як такого. Звичайно, ми і далі хочемо продовжувати розвивати ігри для дівчаток, але не будемо забувати про те, що комп'ютерна індустрія з кожним днем дарує людству нові приємні сюрпризи. Хто знає, пройде порівняно невеликий відрізок часу і нас здивують ще більш загадковим і незвичайним. Те, що ми маємо сьогодні, для попередніх поколінь здалося б новинкою та диковинкою. Це й не дивно, адже на сьогоднішній момент ми набуваємо універсальні технології, які для інших залишаються фантастичними. 3Д — безсумнівно, можна назвати проривом в кіноіндустрії. Коли раніше всі ходили в кіно дивитися фільми, записані на плівку, а тепер все навпаки.

На даний час всі записи в грі, наносяться виключно на диски або інші подібні носії, а при відвідуванні кінотеатру вам необхідні очки. Звичайно це не ті лінзи, які покращують зір, а ті з допомогою, яких можливий повноцінний перегляд тієї або іншої картини. Настане дивовижна епоха, коли голограма займе саме звичайне місце у повсякденному житті кожної нормальної людини. Важко навіть уявити, на порозі, якихось нових відкриттів стоїть наше покоління. Порівняно за зовсім короткий з історичної точки зору термін, людство досягло просто неймовірних результатів. Не тільки ігри 3Д, але і певні галузі торкнулися все людство на планеті Земля. Як ви вважаєте, що ще придумають інженери в цій області науки? Мені здається, що через 20 років, буде зовсім інший світ і реальність. Дивлячись фантастику, знайому багатьом, раптом розумієш, що насправді все це незабаром опиниться в нашому побуті. Особи, які перебувають у досить зрілому віці з легкістю зможуть згадати той період часу, коли існувала певна кількість картинок, які при спеціальних рухах показували різні зображення. На той момент, це якщо не вражало, то, принаймні, дивувало всіх, а особливо літніх. Подивившись на них зараз, мало кому буде цікаво з ними. Вражаюче, як все швидко змінюється. Життя мчить уперед і підносить нам чергові сюрпризи. Намагаючись пригадати школярів, учнів у навчальних закладах років 10 тому, знову-таки можна помітити кілька нюансів. Комп'ютерні ігри для дівчаток тоді ще не існували, а учні розважалися, читаючи на перервах комікси або класичну літературу.

Однією з найпопулярніших забав, був — «Морський бій». Учасники малювали на окремих аркушах паперу однопалубні кораблі і підводні човни. Вони всі були різного розміру і тоннажу. Після всього сказаного, власне, і починався ігровий процес, в якому виявлявся переможець. В нашу епоху вже мало хто звертається до писемності, тому що в наш життєвий уклад «вліз» — вік технологій! Добре це чи погано-вирішувати не нам, однак все що не робиться, як кажуть в народі, то на краще. Будемо сподіватися на успіх і продовжувати користуватися тими благами, якими нагороджує нас кібернетика. Сьогодні ми лише трохи поговорили про новинки. Однак я думаю, що ми ще обов'язково торкнемося цього питання в недалекому майбутньому. Розробники ігри 3Д бажають всім веселого і радісного дня та чудового настрою на день! Намагайтеся піклуватися про своїх емоційних і фізичних потребах, які корисно і благотворно впливають на нашу особистість. Пам'ятайте про позитивний настрій!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00046 sec