Ігри для дівчаток | Аркади
Страница 1 из 212

Вітаємо всіх на нашому порталі — безкоштовні ігри аркади! Про що ж ми поговоримо сьогодні з вами на цей раз? Розділ, про який ми поговоримо, відноситься до жанру екстремального виду відпочинку. А чи знаєте ви, що в радянський час, так називали розваги, де навмисне простежувалася — примітивна тематика. Якщо вам доводилося чути таке слово, як «платформер», то відтепер ви дізнаєтеся про те, що його справжнє значення говорить про те, що певні види журналів, присвячені комп’ютерним іграм, класифікували його як окремий жанр. Не менш цікавою інформацією буде те, що як у російській, так і в світовій пресі, так позначають те, що створено — автоматів. Не менш цікавий і інший факт, щодо розваг, куди входять «гонки» і проекти «файтинга». Якщо ви про це знали, то вас, без сумніву, можна назвати знавцями!

Ще б хотілося відзначити класифікацію стратегій. Як прийнято, зазвичай вони конкурують зі стимуляторами. Безліч хлопців, які перебувають у зрілому віці знають, що дана дискусія починала своє існування ще на приставках, в минулому, вони дуже тісно вклинилися в наше життя. Ігри для дівчаток управляються за допомогою клавіатури, а раніше все це було можливо тільки завдяки «джойстикам». Напевно деяким можуть згадається ті старі добрі часи, коли проходячи додаток, ми так захоплювалися процесом, що намагалися виплутатися з будь-якої ситуації з допомогою жестикуляций. Перед тим, як говорити про цікавому і захоплюючому жанрі, давайте разом, більш докладно поговоримо про те, якими ж можуть бути — аркади. Гонки, як розділ у іграх, займають почесне місце, проте тут вони подаються в спрощеному уявленні автомобілів різних марок. Ви також отримаєте прекрасну можливість зіграти в класичні місії, суть яких полягає в тому, щоб проходження рівня відбувалося за дуже короткий проміжок часу і при цьому, щоб користувач міг встигати збирати всі необхідні бонуси і призові окуляри.

Звичайно, не можна відносити все строго до якогось певного поняття, але в цілому висновок може об’єктивно оцінений. Ще одним видом можна назвати — космічні гонки, де в цілому, тематика присвячена космосу і різних видів галактик, яких налічують мільйони. Раніше ми згадали різновид классифицирующуюся, як «файтинг». Синонімами зазначеного слова можуть служити поняття, як бійки або різні види боротьби. Зазвичай ігри аркади вміщають в себе два герої борються на арені якого-небудь Колізею або спортивного комплексу, застосовуючи одночасно всілякі удари і технічні прийоми з кидками і підніжками. Також можлива ситуація, коли на одного персонажа, керованого безпосередньо вами, доводитися велику кількість противників, число яких може перевищити — сотню. Мінусом є те, що якщо управління відбувається комп’ютерною мишкою, то двом одночасно змагатися дуже незручно. На жаль, жанр не настільки популярний, але все ж ви зможете перевірити свої сили!

В такій категорії, ідуть «Платформери». Саме поняття прийшло до нас знов-таки з роду приставок, знайомих багатьом. Даний вид гри для дівчаток дуже популярний у всьому світі. У подібних програмах, майстер зобов’язаний долати всі перешкоди на шляху. В цей час кожен може користуватися функціями стрибків, прийомів та інших методів для того, щоб перемогти. Сама назва — «платформи» отримало від того, що в міру проходження, персонажу часто доводиться стрибати по паличок, розташованим в повітряному просторі. Скролери — ще один вид ігор, де екран постійно рухається в одну із сторін, а развлекающийся повинен своєчасно знищувати всіх супротивників. Коли при проходженні він стане вбивати всіх ворогів, він йому варто збирати бонуси, що зустрічаються на його шляху до перемоги. Скролери можуть бути, як вертикальні, так і горизонтальні, а все тому, що вони були особливо популярні в 90-ті роки минулого століття. На даний момент, вони майже не випускаються з-за відсутності попиту на ринку. Але існує ще один розділ, про якому я хотів би сьогодні нагадати — віртуальний тир! Ми дізналися про нього завдяки автоматів, на яких могли тренувати свої постріли по мішенях.

Зазвичай в ході онлайн ігри для дівчаток, перед вами абсолютно несподівано з’являються вороги, за якими потрібно стріляти, негайно реагуючи і вникаючи в ситуацію. Постріли відбуваються строго послідовним шляхом. Звичайно ж, ми не згадали про всіх різновидах, однак ми згадали про найвідоміших їх проявах. В цілому якщо дати загальне визначення, то цей вид, як правило, насичений динамічністю, збиранням бонусів і очок, а також інтригою! Якщо ви відчуваєте в собі сили в тому, що вам під силу подолати перешкоди і перепони, то вже прямо зараз зможете зіграти в ігри аркади! Бажаю від усієї душі приємного проведення часу і перемоги!