Ігри Бродилки
Страница 1 из 3123

Мабуть, одними з найпопулярніших і затребуваних флеш розваг на сьогоднішній день є ігри бродилки. Цей чудовий момент завжди поруч з нами, адже всі ми в тій чи іншій мірі мандрівники! Одним з видатних популяризаторів (якщо так можна сказати) такої активності був і є — Чарльз Чаплін. Саме він у двадцяті роки 20 століття створив образ маленького мандрівника, у якого нічого немає, але який володіє всім, не маючи друзів. Він з усіма дружить, але в разі необхідності, може дати ляпаса багатому панові. Якщо ви досі не знайомі з його творчістю — обов'язково подивіться його фільми. У нас на сайті, в верхньому меню у вкладці «Відео» можна знайти деякі сюжети з його картин. Чарлі Чаплін, досі вважається неперевершеним майстром німого кіно. Одним з героїв часу, є приголомшлива особистість — Містер Бін! Напевно ви всі його неодноразово бачили в процесі ігри для дівчаток. Він такий же привабливий, зворушливий і смішний. Незабаром доведеться не тільки без кінця ходити по просторах світу, створеного творцем даного додатка, але також і вирішувати всілякі труднощі, які рано чи пізно встають перед будь-яким індивідом. Незважаючи на це, наші герої налаштовані оптимістично і повні енергії і надії на хороше майбутнє! До речі кажучи, авторитетні зарубіжні вчені давно з'ясували той факт, що зустрічаючись з будь-якими труднощами, оптимісту легше переживати мінливості долі, ніж песимісту. У разі якщо читач забув прості терміни, то я наведу вам їх значення гри бродилки. Позитивом позначається швидше тип характеру або склад душі, при якому у людини практично ніколи не «опускаються руки». Така людина впевнена, що «все буде добре», і ніколи не впадає у відчай. Йому властиво бачити світ у світлих тонах. Меланхоліки ж навпаки, бачать світ виключно в дурних його проявах і властивості. Вони завжди і в усьому знаходять тільки погане і негативне.

Для того ж, щоб успішно проходити всі рівні, знадобиться віра в удачу. Адже не пройшовши одне коло, нікому ніколи не вдасться пройти і наступні сфери. А якщо здасться, що деякі ігри для дівчаток взагалі просто-таки неможливо подолати, все одно не впадайте у відчай! Повинен сказати, що величезну роль у вирішенні будь-якої справи є (на думку відомих психологів) психічна установка. Чого чекаєте — те і отримаєте. Це може бути і вихід з будинку, і навпаки — вхід в який-небудь притулок. В якості перешкод можуть зустрічатися як механічні перешкоди на шляху, наприклад насипу, прірви, вогняні ями, огорожі під електричним струмом, ями, наповнені водою і т. д., так і перепони у вигляді вороже налаштованих істот людей, собак, птахів, драконів, інопланетян і багатьох інших комп'ютерних ігор. Вашої основним завданням буде необхідність вислизнути від всіх істот, обхитрити їх і дістатися до бажаної мети.

Це дуже захоплююче і незабутнє відчуття, коли переміщаючись по старовинному замку з високими шпилястими вежами, раптом натикаєшся на щось і підігрівається цікавістю і адреналіном одночасно, починаєш рятувальне втеча. Ось ви, здавалося б, побачили дерев'яну двері, здатну вкрити вас від переслідувачів, але в жаху розвертаєтеся і біжите назустріч своїй гонитві. Вам терміново треба вигадати, інакше тур доведеться проходити спочатку. Безперечно, що ігри бродилки не скоро опиняться пройденими. Переслідувачі, ось-ось наздоженуть, і тоді настане трагічний кінець! Ви повертаєтеся на сто вісімдесят градусів і робите скажений стрибок до протилежної стінки. Ще кілька мілісекунд і вікно з шумом захлопується і тільки чути, як позаду лунає сердите дихання тих, хто гнався за вами на протязі всього рівня. Крім того, не лише одні захоплюючі дух емоції будуть переповнювати вас, адже також знадобиться певна частка мужності, терпіння, самовладання і моральної витривалості для прийняття в спекотні моменти холоднокровних рішень!

Сподіваюся, мені вдалося вас зацікавити і пробудити інтерес до нашого жанру. Звичайно, люди стверджують, що ігри для дівчаток не можуть представляти собою нічого доброго і корисного. Але, тим не менш, в реальності ми купуємо всілякі речі для дітей, балуємо їх всілякими розвагами і не думаємо, чи є від цього користь дитині чи ні. Ми інтуїтивно розуміємо, що творча людина розвивається. Звичайно, все повинно бути в міру. Як казав один мудрець «Все в малих дозах — ліки, а у великих — отрута». Тому в усьому необхідно мати почуття міри. Залишається тільки побажати нашим відвідувачам юнацького запалу, незалежно від віку, гарячого серця і здорового глузду. Пам'ятайте про наслідки і не робіть ризикованих дій. Звичайно, ми також бажаємо, щоб усі любителі ігри бродилки — перемагали!