Ігри для дівчаток | Даша
Страница 1 из 41234

Відносно недавно в мережі інтернету вийшов новий мультфільм, вже встиг підкорити серця глядачів. Безкоштовні ігри для дівчаток стали виходити з однойменної учасницею, яку звуть Даша-слідопит! Але давайте не забігати далеко вперед, щоб не заплутатися. Один досить авторитетний американський серіал, створений з метою навчання певної аудиторії, вирішив створити незалежний проект. Він настільки швидко набув поширення, що вже за 2004 рік зміг заробити близько 1 мільярда доларів. Ця психологічна цифра говорить про те, що картина вийшла якісною і сподобалася простому обивателеві. Граючи, ми можемо не помічати деякі речі, які поступово розглянемо трохи пізніше.

Хочеться позначити той незаперечний факт, що онлайн ігри Даша мандрівниця призначені для дітей дошкільного віку. Ідея така, щоб навчити підлітків основам математики і російської мови. Спостерігаючи за тим, як головна героїня використовує на шляху цифри в підрахунках, дитина запам’ятовує ситуацію і в майбутньому також зможе впоратися з подібним завданням. Маленька дівчинка завжди спілкується через телеекран з глядачем. В одному випадку вона просить разом з нею пострибати, щоб підтримати організм у тонусі, а в іншому подивитися що-небудь на екрані. План дій майже завжди однаковий. Креолка збирається в небезпечний і ризикований похід, під різними приводами. Але як не збитися з довгого шляху, щоб не заблукати в глухому темному лісі або прерії. В іграх Даша і Черевичок завжди разом. Так звуть її вірного друга і попутника. Як у будь-якого професійного туриста, який любить пам’ятки, у неї під рукою перебувати карта місцевості з докладним описом ландшафту і всіх доріг. У неї безліч товаришів і доброзичливців, тому їй не буває нудно, а навпаки її настрій відображає веселощі і радість. У мультику присутні елементи повсякденного життя, що додає ще більшої реалістичності. Її однодумців варто згадати особливим чином, так як вони значно впливають на кінцевий результат.

Білченя Тіко жвавий і симпатичний персонаж. Він, як і бичок Борька надійні помічники у важких періодах ігри для дівчаток Даша-слідопит! Дуже важливо мати таких знайомих. На них можна покластися в будь-який момент і бути впевненим в тому, що вони не підведуть. Але як часто буває, у неї є один ворог. Він завжди намагається перешкодити їй, виконувати місії і хизується марнославством і гордістю. Він вважає, що тільки йому слід бути першим у всьому! Ці негативні якості псують особистість. Супротивник по імені Шахрай, постійно намагається щось поцупити або закинути на довгу відстань потрібний предмет. Буває так, що йому вдається щось зробити і тоді герою доводиться шукати ту чи іншу річ. Дівчина виглядає красиво. Її харизма помітна не тільки гравцям, але і звичайним телеглядачам. Вона любить короткі волосся, тому зачіска не заважає їй під час повсякденних справ. Одяг у неї досить різна. Ви, напевно, самі могли бачити в безкоштовні ігри Даша-мандрівниця, як вона приміряє різні деталі гардеробу. Якщо вона їде у спекотні країни Африки, на ній завжди добре провітрюваних взуття, шорти і бавовняна майка. Але якщо доводиться пробиратися крізь «крига», то екіпірування досягає максимального ефекту, здатного захистити тіло від холодних морозів і студених вітрів.

Температура в Антарктиді настільки низька, що там не росте рослинність. З-за цього з’являється недолік кисню. Цей фактор негативно позначається на самопочутті та роботі мозку. Але не варто надто турбуватися, адже Даші ще не доводилося програвати! Містер Тукан говорить виключно англійською мовою. Якщо ви вже ходите до школи, то вам доводилося з ним стикатися. Знайомі слова, допоможуть усім учасникам зорієнтуватися по ходу процесу. Хоча кращі ігри для дівчаток не важкі, в них все ж доведеться задіяти логіку та інтелект. Чи є у вас родичі? Напевно, ви відповісте позитивно на поставлене питання. Вони є і у персонажа, з яким вам незабаром потрібно буде тісно і активно співпрацювати. Восьмирічний кузен Дієго іноді приходить на допомогу і проводить деякий час разом з вами. З приятелем Башмачком, Даша здатна вплутуватися в цікаві історії та пригоди.

Мавпочка носить яскраво-червоні чобітки і відрізняється азартом і спритністю рухів. Класична ситуація, в якій може опинитися «любителька гострих відчуттів» виглядає наступним чином. На екрані видно зелені крони дерев, а недалеко від них розташовується чисте озеро, де проживають представники підводного світу. На панелі вгорі видніються інструменти і ними можна скористатися по ходу ігри Даша. Тепер залишилося здогадатися, як всі ці речі пов’язані між собою. Покажіть власний талант і досягнете поставленої мети!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00044 sec