Ігри для дівчаток | Дісней
Страница 1 из 3123

Сьогоднішня торкнеться безпосередньо самої ігри Дісней, так як вона користується особливою популярністю серед маленьких дітей. Я думаю, що кожному з нас прекрасно знайомі всі історії, на основі яких знято мультфільми та інші подібні серіали. Перед тим як приступити безпосередньо до опису рубрики, треба згадати з чого все починалося. Для дорослих особистостей, напевно, буде приємно дізнатися про те, що назва компанії утворене від прізвища її творців. Одного разу, двоє братів, які проживали в той час на території Сполучених Штатів Америки, вирішили створити приватну індустрію розваг. На той момент, безкоштовні ігри для дівчаток ще не були так поширені, як зараз, і школярі, приходячи з навчання, додому, не мали можливості сидіти за комп’ютером. Хто знає, може бути, дитинство тих хлопців не так вже й погано проходило, адже доктора негативно висловлюються про відпочинок подібного плану. Але давайте все ж продовжимо обговорення, а то ми не прийдемо до спільного знаменника і бесіда, не торкнеться наших сердець. Якщо згадати те, з чого ми почали, то потрібно згадати про досить важливої деталі щодо самого місця, де розвивалися події.

Штаб-квартира ігри Дісней, розташована в невеликому тихому містечку Бербанк, що в Каліфорнії. Старт такого бізнесу був складним, але по закінченню декількох десятиліть, прибуток істотно збільшилася. Так вже до квітня 2013 року, фірма володіла 122 мільярдами доларів. Важко навіть уявити цю суму, а не те, що порахувати її. Я хочу відволіктися від фінансів і перейти до перерахування персонажів. Першим з них хотілося б згадати знаменитого Міккі Мауса. Він був намальований художниками ще в першій половині двадцятого століття. Його одяг складається з цільного чорного костюма і жовтої сорочки. В іграх для дівчаток іноді зустрічаються його образи, так що вам вдасться його побачити на нашому сайті. Ще однією серйозною фігурою є Білосніжка. Ми про неї знаємо ще зі шкільної лави. Ця дівчина живе у казковій країні і мріє вийти за принца. З нею разом проживають 7 гномів. Вони дуже милі і доброзичливі істоти. Їх зростання ледве сягає метра, а вага 50 кілограм. Черговий відомої героїнею необхідно позначити Попелюшку. Її доля досить трагічна і сумна. Ще в дитинстві від неї відмовилися батьки, та її удочерила зла мачуха. Вона негативно до неї ставилася і всіляко перешкоджала щастя своєї падчерки.

В ході ігри Дісней будуть періодично з’являтися місії, де основний персоною виступить саме зазначена особа. Так от, живучи в бідності і в підпорядкуванні у матері їй сильно захотілося поїхати на бал, влаштований в королівському замку. Безліч високопоставлених осіб вечорами відвідують апартаменти верховного правителя, щоб відпочити в колі чиновників та дворян. Замок був побудований ще в епоху середньовіччя і має три рівня захисту від нападу ворогів. Дах його викладена глиняною черепицею. Вона здатна довгі роки захистити покрівлю від протікання води і від атмосферних опадів. Також даний матеріал легко переносить перепади температури. Онлайн гра для дівчаток безперечно ще не раз нагадає народу, як варто грати і здобувати перемогу. Але я зобов’язаний сказати про Русалоньку. Вона росла в сім’ї на дні морського океану. Ім’я її батька Тритон, і він користується колосальним авторитетом серед усіх мешканців водної пучини. Коли юна леді підросла, то раптом закохалась у вродливого юнака. Але вона розуміла, що не може бути з ним поруч із-за того, що у неї замість ніг — риб’ячий хвіст. Тоді фея раптом запропонувала перетворити її кінцівки в стрункі ніжки, але з умовою того, що їй вже ніколи не можна буде повернутися назад додому.

Нагадаю, що ігри Дісней не являють собою комерційний продукт і тому всі бажаючі можуть відвідувати їх в режимі онлайн. І ось наша красуня прийшла ввечері до коханого і запропонувала йому піти на побачення. Хлопець задумався над проханням і після роздумів дав згоду. Вони разом вирушили в парк і весело провели там відпочинок неподалік від річки. Кавалер відлучився на хвилинку, щоб купити пасії букет польових квітів і морозиво. Коли він зробив їй подарунок, вона так зраділа, що відразу поцілувала чоловіка в губи. Можна уявити радість і щире умиротворення. Здавалося, що ігри для дівчаток закінчаться весіллям і щасливим фіналом, проте усе сталося з точністю до навпаки. Несподівано наречений відмовився від зустрічей і став ігнорувати всі спроби їх рандеву. Навіть листи, які він щодня отримував, спалювалися в кам’яному каміні його особняка. Достеменно невідомо, що стало причиною такої реакції, але факт залишається незмінним. Мені не дуже приємно продовжувати розповідь, адже трагедії завжди складно переносити як морально, так і фізично. Я від усієї душі бажаю всім успішно подолати всі завдання в процесі ігри Дісней і досягти високих результатів!