сделать игру на весь экран

Як часто можна зустріти зараз де тільки завгодно найнеймовірніші тести. Вони можуть бути пов’язані з чим завгодно: з характером, з їжею, гороскопом, з тваринами, з думками, з рослинами і так далі. Ці тести вже були, напевно, пройдені вами, але сьогодні ми хочемо запропонувати вам незвичайний набір питань, за результатами яких ви зможете дізнатися, а який кекс ідеально підходить під вашу натуру. Кращі ігри тести — це точно для вас, якщо ви дуже любите різні солодощі. Отже, якщо ви хочете дізнатися, що саме підійде для вас, то не можна упускати жодної хвилинки, треба відразу приступати до справи.

Запустивши гру, натиснувши старт, ви відразу починаєте проходити тест. Отже, перед вами зверху на екрані буде розташована велика комірка, в якій буде перебувати питання. Внизу на екрані ви побачите три варіанти відповіді, які ховаються в нутрощах кексу. Твоє завдання полягає в тому, щоб вибрати один із запропонованих трьох варіантів. Потім, коли ти зробила вибір, то приступаєш до наступного питання: ти читаєш його і також відповідаєш на питання. Коли ти зможеш відповісти на всі 10 запитань, то ти зможеш натиснути кнопку фініш, і тобі буде виданий результат. Тепер ти зможеш дізнатися про те, який найбільше кекс тобі підійде. Також в кращих іграх тести ти зможеш не тільки дізнатися про відповідному варіанті виконання кексу, але й зможеш взяти рецепт, за яким ти приготуєш цю солодкість.

Запускай кращі ігри тести і отримуй можливість не тільки дізнатися про себе щось нове, але і готуй разом з такими іграми. Повір, вміння готувати ще ні кому не заважало, тому не можна втрачати таку можливість. Вона дозволить тобі весело провести свій вільний час, і ти не пошкодуєш, якщо почнеш в неї грати. Удачі тобі.