Ігри Пакмен

Вже добре всім знайома ситуація незабаром з’явиться на ваших екранах комп’ютерів. Нам знову доведеться познайомитися з вже улюбленим персонажем. Дана місія зазнала кардинальні зміни в кращу сторону. Графіка стала значно приємніше, а набули яскравість і контрастність. На екрані ви помітите підводне царство з різними морськими мешканцями. Як відомо, в безодні океану проживають великі і маленькі риби, а також представники акул і китів. Безкоштовні ігри для дівчаток хочуть показати учасникам як треба себе вести під час всього процесу. По-перше, потрібно все добре і тверезо зважити, а по-друге, подумати, як зібрати бонуси.
Ваше завдання полягає в якнайшвидшому прибуття до фіналу. Але дістатися до нього не так просто, як здається кому-небудь з людей. Після того, як ви опинитеся в просторі, на вас почнуть нападати восьминоги, краби. Щоб не потрапити до їхніх рук, необхідно володіти хорошою реакцією і моментально реагувати на небезпеку гри Пакмен. В якості допомоги, вам можна користуватися водоростями, що ростуть на дні. Якщо в них сховатися, то ваш герой стане практично непомітний супротивникам. Але також варто враховувати те, що на всю місію відведено конкретний час, за яке природно слід подолати всі перешкоди.
Зверніть увагу на те, що вгорі є панель з різними статистичними даними і годинами. Вони допомагають чітко розподілити весь маршрут і бути в курсі всіх подій. Напевно ви також носіть їх у себе на руці, щоб нікуди не спізнюватися і не затримуватися. Отже, весь етап займе у хлопців приблизно п’ятнадцять — двадцять хвилин, так що немає гострої необхідності занадто переживати і хвилюватися. Мені хочеться допомогти кожній дитині пройти ігри Пакмен, але все-таки я не в силах це зробити з об’єктивних причин.