сделать игру на весь экран

Ігри тести принцес для дівчаток набувають з кожним днем все більшу популярність. Не дарма, гра, яка потім може тобі надрукувати будь-який текст, або запропонувати тобі кілька варіантів відповіді, дуже сильно цінуватися. Зараз таких додатків і задумів з’являється безліч, і перед нами виникає питання: «Що ж нас чекає в цій грі?»

Як тільки ви запустіть її, відразу ж необхідно поміняти мову (з англійської на російську). Така маніпуляція різко спростить завдання і прискорить процес обробки відповідей. Отже, після натискання кнопки «Почати тест» ви потрапляєте в меню, яке оформлено в стилі рожевого фону, золотистого натюрморту і кілька «фішок» або картинок, наявних в грі. Все, що потрібно від вас — так це вибрати вподобану картину (тобто ту, яка відповідає вашому настрою на теперішній час). Іноді гра тест про принцесу пропонує користувачеві відповісти на загальні питання, але тут обов’язково враховувати настрій на сьогоднішній день або навіть година). Кожен раз, малюнки будуть змінювати, один за іншим. Але засмучуватися не варто, так як ви завжди можете повернутися в початок гри і подивитися, який же дивовижний натюрморт перед вами був. Якщо ви любите принцес, і тих персонажів, які на них схожі, впевнений, сам стиль, дизайн і задумка гри вас порадує. Розробникам ніколи раніше не вдавалося створити симулятор гри, що поєднує в собі різноманітність і багатозадачність.

На щастя, в 2013 році з’явилася реалізація цієї гри, і ви можете насолоджуватися її успіхом. Якщо ви хочете побачити анімаційні картинки, то раджу вам почати грати негайно! Час не є обмеженим, але так як ігор на нашому сайті багато, раджу вам поквапитися, щоб встигнути пограти і в інші тести. Однак, щоб насолодитися процесом на повну котушку, все ж доведеться почекати і подумати, як відповісти на те чи інше питання. Від цього залежить результат! Успішної ігри тіста: Яка ти принцеса?!