Льотчик Михайло

З радістю представляємо нашим улюбленим учасникам гру, в якій можна уявити себе справжнім льотчиком або першокласним пілотом високого рівня. Для багатьох хлопчиків літаки є заповітною мрією, яка цілком можливо може здійснитися в майбутньому, коли вони стануть вже дорослі і зможуть літати на сьогоденні літаку, перевозячи пасажирів з однієї країни в іншу.

А про що ж мріють багато дівчатка, коли мова йде про літаки. Ну, звичайно ж, вони дуже хочуть стати стюардесами на якому-небудь авіалайнері, щоб вітати і піклуватися про пасажирів, які вирішили летіти в цьому літаку. Подумайте, наскільки авіа-перельоти, спростили життя в сучасному світі, який насичений швидкістю і суєтою. Раніше щоб подолати, якесь велике відстань, необхідно було витратити велику кількість часу і сил, а з появою цих «залізних птахів», величезні відстані стало можливим подолати за якісь години, особливо не напружуючись, сидячи у зручному та комфортному кріслі. У цій грі хоч і не буде безпосередньо самого літака, але наш герой, якого звуть Міша, повинен буде летіти в повітрі за допомогою реактивного двигуна, який знаходиться у нього за спиною.

Міша дуже потребує вашої допомоги, щоб вдало долетіти до кінця, приземлившись там, і виграти цю гру. На вашому шляху, будуть зустрічатися золоті монети, які ви повинні будете збирати, а також скрині наповнені золотом та іншими цінними прикрасами і діамантами. При вашому польоті, не забувайте про птахів, в яких вам не можна врізатися, а також про предмети, які можуть вам звалитися на голову. Управляти ви зможете нашим героєм стрілками на вашій клавіатурі. Все інше побачите самі по мірі проходження цієї захоплюючої гри. Бажаємо всім вам вдалого приземлення!

Сподобалася гра? Поділись з подругою: