Ігри для дівчаток | Маріо
Страница 1 из 212

У 1985 році стали активно розроблятися ігри Маріо. Зрозуміло, що по тим часам, графічне зображення картинки залишало бажати кращого, але все ж прогрес був. Згадуючи молодість, я чітко пам’ятаю, як малі діти полюбили місії з участю цього персонажа. Як тільки учні поверталися зі школи, вони робили уроки і відразу ж приступали до подолання завдання. Тоді ігрові приставки швидше були рідкістю, ніж повсякденним явищем. Хлопчики збиралися на вулиці з тією метою, щоб обговорити, до кого з них вони підуть в гості. Практично завжди, хтось пропонував зайти в магазин і купити цукерок. Звичайно, ігри для дівчаток цікавили в ту пору всіх, включаючи людей зрілого віку. Сьогоднішньому поколінню важко зрозуміти ту атмосферу, яка панувала в ті далекі роки. В кінці минулого століття, дивиною в області електроніки вважався тетріс. Це нехитре пристосування являє собою пластикову панель з жовтими або червоними кнопками. Цікаво, а чи залишилися ще в кого-небудь подібні моделі? Хто знає, можливо, через кілька десятків років, зайшовши в музей, ми побачимо дане пристосування і розповімо про нього синові або дочці.

Але настав час описати суть ігри Маріо і докладно пояснити мораль. Герой виглядав симпатично і викликав тільки виключно позитивні емоції. Він створювався мультиплікаторами протягом тривалого терміну і постав перед нами у синьому комбінезоні і широкою червоною касці. Вона призначена для захисту голови від різних ударів. Так, наприклад, в будь шахті, працівникам в цехах видаються такі шоломи. Вони сконструйовані за чітким кресленнями та розраховані на серйозні навантаження. Попереду є власник, до якого закріплюється лампа світиться від акумуляторної батареї. Без неї, людині важко розгледіти у темряві те, що діється під ногами. Безперечно, ігри для дівчаток не змушують нікого вивчати запропоновану тематику, але особисто я вважаю, що знайдеться чимало допитливих малюків, яким корисна вищевказана інформація. В ході процесу, ваш персонаж постійно знаходиться в русі і долає довгі дистанції. На шляху не рідко трапляються пастки і перешкоди у вигляді бар’єрів і глибоких ям. Щоб успішно від них позбутися, треба проявити в першу чергу кмітливість. Пам’ятайте, що інтелект здатний допомагати нам, знаходити вихід з надзвичайних ситуацій і вірити в себе.

Другим фактором ігри Маріо, є те, що герою хочеться допомогти з-за того, що він бажає врятувати красиву принцесу. Одного разу, коли вона росла в будинку злої мачухи, їй зустрівся молодий принц запропонував вийти за нього заміж. Але вся сім’я була категорично проти такого розвитку подій. Щоб уникнути щасливого фіналу, вітчим ув’язнив її у високий кам’яний замок. Його будували ще приблизно в 17 столітті. Основним його призначенням була в’язниця. Туди садили заарештованих злочинців або осіб, які загрожували життю короля. Стіни в певних місцях досягали двометрової ширини. До речі, в грі для дівчаток в одному з рівнів показана дуже схожа вежа. Так от, крім цього стеля був виготовлений з дикого каменю. Його придумали таким, тому що траплялися неодноразові спроби втечі. Ув’язнений, знаючи, що через двері йому навряд чи вдасться вибратися на свободу, кожен день розбирав по цеглинці, поки не виднілося небо. Всі сліди своєї діяльності він ретельно приховував і замаскировывал. У Великобританії існує знаменитий Тауер, де відбувають терміни в’язні. Але з історії ми читаємо, що влітку якийсь Мортімер, зміг обдурити охорону, напоївши її вином. Та природно заснула і вже не могла пильно стежити за підопічними.

З ним у парі співпрацював підкуплений охоронець, люблячий ігри Маріо. Він проніс своєму візаві відмички від замків і той, без особливих зусиль відкрив їх і опинився на волі. Буквально на наступний ранок, адміністрація здогадалася про скоєному злочині, і негайно оголосила про розшук каторжника. Але пройшло вже достатньо часу, для того щоб сховатися від ворогів. Пошуки пройшли безуспішно, адже на протилежній стороні росло безліч дерев, а також височіли гори і рівнини. Як ні намагалися відшукати злочинця, але знайти його, на жаль, не змогли. Якщо ви захочете прочитати повністю даний розповідь, то підіть в міську бібліотеку та візьміть там книжку. Як здорово, що ігри для дівчаток допомагають малюкам збільшувати багаж знань і здобувати досвід. Для розвитку розумових здібностей, непогано хоч іноді брати в руки головоломки і намагатися розгадувати їх. Класичним прикладом напевно можна позначити знаменитий кубик Рубіка. Він схожий на куб з різнокольоровими деталями. Існує єдине рішення, яке зобов’язаний знайти хлопчик і вкластися в ліміт часу. У світі щорічно проводяться змагання серед шанувальників цього дивного пристрою. У завершенні статті, хочеться від усієї душі побажати юним леді і хлопцям удачі. Нехай нові ігри Маріо ніколи не засмучують вас!