сделать игру на весь экран

Вашій увазі представляється дуже красива, а головне — романтична гра про телефон, яка не залишить байдужою жодну дівчинку. Сьогодні ви будете розшукувати за допомогою гри хлопця своєї мрії. Як тільки гра завантажиться на цій сторінці Інтернет, ви відразу ж побачите дуже симпатичний телефон останніх моделей, розробок, який буде повністю у вашому розпорядженні.

Як тільки ви натиснете на кнопку Грати, ви побачите той день календаря в який саме день ви граєте. Це потрібно для того, щоб у самій грі відзначати, коли саме ви проходили цю тест-гру. Ви побачите дуже багато моделей телефонів, які були обрані тільки самих останніх розробок, адже ви ж не хочете зателефонувати хлопцеві зовсім старенького телефону, з якого абсолютно нічого не чути. Також, ви зможете поміняти колір телефону. Після того, як вами буде обрана модель телефону, зверніть увагу на праву частину ігрового поля, де ви зможете вибрати абсолютно непередбачувані і різні чохли для всіх моделей телефонів.

Далі можна приступати до самої цікавої частини — вибір наклейок і брелків для вашого нового телефону. Ви зможете, вибравши, наприклад, брелок, змінювати його розміри для того, щоб саме до вашої моделі підійшов вами вибраний брелок. Також, ви можете змінювати розташування брелока або будь-якої іншої деталі за допомогою курсору мишки. Також, ви зможете після того, як наклеїли різних звірів або навіть діаманти, повернути телефон і виконати те ж саме, або щось інше з іншою стороною телефону. Якщо ви хочете змінити модель телефону в самій середині гри, ви зможете натиснути кнопку Назад і повернутися в першим додатками.

І ось настав довгоочікуваний ключовий момент — набір номера. Запам’ятайте, що номер повинен складатися строго з п’яти цифр — не більше і не менше. Як тільки наберете ваші улюблені цифри, натисніть на телефоні кнопку виклику. І ось він — ваш вибір, ваш ідеал, який, виявляється, чекав вашого дзвінка вже дуже давно. Він підготувався, прийшов до вас на зустріч з букетом найбільш красивих квітів, а також представився. Як тільки ви його побачите, і він подарує вам незабутньої краси букет, ви можете його фотографію поставити собі на аватарку і насолоджуватися. Але якщо вам не дуже сподобався той хлопець, ви зможете наново вибрати іншу (або таку ж) модель телефону і набрати номер.