сделать игру на весь экран

На цей раз нами представлена тест-гра про тварин. Багато людей дуже люблять тварин, але, на превеликий жаль, ви не зможете брати скрізь своїх улюбленців. Для того, щоб убезпечити себе від цього, ви зможете визначитися, яких саме тварин можна буде брати з собою на роботу, в офіс. Але не всі дорослі люди розуміють, що іноді за своєю поведінкою і настроєм вони можуть нагадувати деяких тварин. Іноді вони нагадують добрих і лагідних тварин, а іноді навпаки — дуже злих і неприємних, приміром, колючих.

Ви зможете також дізнатися, яку тварину ви нагадували всім сьогодні в школі, в інституті і т.д. Адже ви іноді можете не помітити, що саме ви сьогодні зробили неправильно, а як після цього до вас ставляться ваші друзі. Якщо ви хочете хоча б трошки убезпечити себе від таких неприємних сюрпризів, можете кожен день проходити цей тест перед важливими подіями вашого життя. Спробуйте вгадати, яку тварину ви нагадуєте зараз, а потім пройдіть тест для того, щоб дізнатися думку з боку, адже комп’ютер не бачить ваших емоцій і настрою, тому буде оцінювати виключно з ваших відповідей на дані питання. Пройдіть це випробування для того, щоб стати краще. Якщо ж ви хочете подивитися, якого настрою було більше за весь останній місяць, ви повинні будете проходити протягом усього місяця щоденний тест.

Так ви дізнаєтеся, як варто себе вести, і яким бачать вас ваші однолітки і навколишні, близькі вам люди. На самому початку ігри тесту тварин ви побачите сьогоднішню дату, тому пройти тест можна буде тільки один раз за весь день. Після того, як ви натиснете на кнопку Грати, всі випробування тут же почнуться. Відповідайте на питання з великою уважністю. Не бійтеся відповідати неправильно, але чесно, адже якщо ви будете відповідати нечесно, ви отримаєте результати, які абсолютно не відповідають вашому настрою, а переграти зможете тільки на наступний день. Якщо результат вам зовсім не сподобався, і ви не хочете бути таким тваринам, не ведіть себе подібним чином і будьте краще. Ви будете бачити дві картинки, з яких зможете вибрати тільки одну. Ви будете вибирати ті речі, які будуть ближче всього вам. Як тільки завантажиться така гра, ви почуєте таку музику, яка буде вас постійно супроводжувати і допомагати вам у прийнятті правильного рішення. Грайте і пізнавайте про себе більше.