Ігри пригоди
Страница 1 из 712345...Последняя »

Скільки вже написано книг про подвиги мужніх полярників і мореплавців. На нашому сайті ви можете вибрати рубрику, яка сподобалась вам найбільше. Ігри розраховані на різну вікову категорію. Тепер Давайте разом обговоримо дуже цікаву тематику, що дозволяє подорожувати з безстрашними героями фільмів і мультиків. А які у вас виникають асоціації зі словом — страх? У багатьох учасників, можливо, спливли в уяві різні казки та оповідання, де артистам доводилося долати різні чвари і неприємні ситуації. У художніх картинах є безліч кумедних випадків, в яких беруть участь актори. Наприклад, відомі на всій території колишнього Радянського Союзу, ігри пригоди Шурика, прославилися тим, що в них містилися жарти дотепні фрази. Незважаючи на те, що в цьому кіно є як негативні, так і позитивні індивіди, всі вони виглядають дуже симпатично і привабливо. Треба згадати діалоги, коли студент Шурик, тікав від здорованя. Все сталося після того, як вони почали працювати на будівництві. В самому завершенні, глядач на власні очі спостерігав щасливий фінал і тріумф справедливості. «Навколо світу за 80 днів» також є одним із знаменитих серіалів у світі. Сюжет його полягав у тому, що один чоловік посперечався з групою авторитетних вчених, що здатний обігнути весь світ рівно за вісімдесят доби.

Як тільки було укладено парі між двох сторін, вчений відправився в далеку подорож. До речі, присутній кілька місій, де невдовзі ви встигнете ознайомитися з даною історією в хвилини ігри для дівчаток. По ходу свого досягнення мети йому довелося випадково познайомитися з друзями. Їм все ж вдається виконати свою обіцянку і благополучно повернутися і безпечно до себе додому. Ця билина потрапила в аннали не тільки кінострічок. Мультфільми не один раз складалися за цим сценарієм. З неординарних і відважних лихачів в грі, слід позначити — Індіана Джонса! На його шляху багато небезпек і цікавих змагань. Коли дивишся на нього з екранів телевізора, то мимоволі з них переживаєш всі труднощі. Якщо з'являється така велика кількість серій, то з упевненістю варто сказати про те, що проект — ігри пригоди, користується колосальною популярністю серед глядачів. З класики, також необхідно виділити повість про село « Простоквашино».

Все починалося з того моменту, як Дядько Федір спускаючись по сходовій клітці свого під'їзду раптом зустрівся з смугастим котом. Цього хитруна звали — Матроскін. Їхня зустріч закінчилася тим, що обидва опинилися в кімнаті хлопчика. Зайшовши в квартиру, мама і тато цього підлітка були вражені тим, що помітили. Мати була категорично проти того, щоб залишити тварину у себе. Через короткий проміжок часу, ці недавно познайомилися товариші вирішили піти з дому в якусь провінційну місцевість. Так вони і зробили. Для того щоб батьки не хвилювалися, друзі написав листа своїм родичам. По дорозі вони зустріли самотнього пса по кличці Кульку. Пес попросився піти з ними, і вони погодилися на його пропозицію щодо ігри для дівчаток. Після трьох днів мандрів, вони поселилися в одному невеликому будиночку і стали там жити. Стежачи за їх життєдіяльністю, ви могли побачити їх подальші пригоди і побутовий уклад. Одним з найяскравіших співробітників, є листоноша Пєчкін. Він дуже працьовитий і добре виконує свої безпосередні обов'язки на державному підприємстві.

Працівник постійно ходить у ватяних штанях, плащі, і теплою вушанці, а убір неодмінно одягнений на його голові. Іноді фахівець заходить до них у гості, для того, щоб випити чашку міцного чаю або просто поговорити з жителями у період ігри пригоди. З часом, Матроскін вирішує купити собі корову, яка б давала йому парне молоко. У Корівки незабаром народжується теля, підростаючий у дворі їх дачі. У такій сімейній ідилії, батьки хлопчика все ж приїжджають до них на фазенду і радо зустрічають всіх її жителів. З перерахованими героями пов'язані дуже теплі дитячі спогади і вчинки людей, що вже подорослішали і стали дорослими особами. Як же чудово, що існують онлайн ігри для дівчаток, які можливо проходити абсолютно вільно, і власноруч керувати будь-яким персонажем. Якщо ви є любителем подібних розваг, то у вас є прекрасний шанс для того, щоб спробувати випробувати свої сили і вирішити всі загадки, які виникають на шляху. Не зупиняйтеся на досягнутому результаті, а навпаки намагайтеся завжди йти тільки вперед. Особливо діткам легко уявляти різні ситуації, де показано життєві приклади. Ваші навички, допоможуть знайти той безцінний досвід, який вам обов'язково стане в нагоді в повсякденному житті. Почніть проходити місію і отримаєте максимальне задоволення від ігри пригоди.

MAXCACHE: 0.38MB/0.00094 sec