Ігри стрілялки - Грати онлайн
Страница 1 из 212

Безкоштовні ігри стрілялки знову дуже раді бачити всіх наших відвідувачів. Сьогодні мова піде про нестандартної активності забав, таких як – стратегії! Що ж може включати в себе цей розділ? Напевно, ви вже здогадалися, що всі завдання будуть прямо або побічно пов’язані з різними марками зброї. Давайте з вами детальніше поговоримо про те, які калібри бувають. Найпершим я хотів би виокремити – цибулю. З його допомогою наші далекі предки, які жили колись у світі позбавленому цивілізації, полювали на їстівну здобич, для того, щоб прогодувати свою сім’ю і плем’я. Всередині додатків, онлайн ігри для дівчаток рекомендують цілиться з лука по різних мішенях, в залежності від того, яка мета буде встановлена. Завдяки нескладному в конструкції виробу курка, друзі змогли вижити в неоднозначних ситуаціях. Цікаво, що метання з даного пристосування записано в програмі Олімпійських Ігор! Коли лучник цілиться в мішень, він повинен дотримати безліч різних факторів, для того, щоб потрапити в «яблучко». Тільки з вигляду може здатися, що це не зовсім важко, насправді ж це дуже складне заняття.

Наприклад, арбалет міцно закріпився в арсеналі в арміях усього світу, поки не було винайдено – вогнепальну зброю. До речі, в місії ви будете стріляти з гвинтівки. Напевно кожен з вас бачив дане творіння, адже завдяки ньому маргінали полюють на різноманітну живність. Найбільш популярне подібна розвага у тих сміливців, які стріляють по кречетам і куріпок, вичікуючи їх появи в засідці. Існують – одноствольна і двоствольну рушницю. З якого місця краще вести огляд – зазвичай вирішує сам учасник. Це напевно і правильно, так як у кожного свій індивідуальний підхід до справи. Досвідчені єгері використовують – «манок». Чи чули ви про цьому цікавому винаході? Воно є пристосуванням, здатним імітувати крики різних соколов, орлов, иволг або навіть диких тварин. В ході ігри для дівчаток ви теж відчуєте справжній екстрим і придбаєте досвід. Коли є мелодія манка, то дичину помилково думає, що її звуть додому родичі і вона, забуваючи про небезпеку, мчить на звук. В цей час по ній починають вести вогонь. Якщо все зробити правильно, то вийде благополучно підстрелити кілька качок чи лебедів, є досить поширеною здобиччю. Згадавши генеральних секретарів СРСР, слід зауважити, що деякі з них були завзятими любителями гострих відчуттів. Наприклад, Микита Сергійович Хрущов, так любив відпочивати, що влаштовував для цього цілі пишні церемоніальні виїзди з багатьма наближеними до нього людьми. Крім дикої птиці, він волів робити капкани на лисиць та сірих зайцев. Толстому вождю вдавалося потрапити в яку-небудь перепілку (в безкоштовні ігри онлайн, ви теж зможете пополювати на качок або іншу живність), існував певний обряд серед оточення, полягає в тому, щоб похвалити лідера пролетаріату. Не проти побавитися і Леонід Брежнєв, цілячись з гвинтівки по фазанах або іншим звірам, що населяють ліси Росії.

Навіть у сучасному становищі, де ми з вами живемо, риболовля є престижним заняттям і захопленням. Однак якщо раніше предки, займалися її виключно для того, щоб вижити і не вмерти, то сьогодні це швидше хобі, ніж спосіб, завдяки чому людина може вижити в цій системі! Кращі ігри стрілялки, допоможуть вам, як слід розважитися в своє задоволення. Ще одним проектом, про якому ми ще не згадували, але дуже древнім і лише нещодавно прибраним з обмундирування армій є – гармати! Напевно, у вашій уяві спливають різноманітні картини тих боїв, з участю піхоти. Неможливо навіть уявити військовий корабель без зазначеної геральдики та атрибутики. Пірати всього морського басейну були оснащені пістолетами і погрожували цивільним судам, а після цього захоплювали все продовольство, яке було на борту того чи іншого корабля.

Коли ви будете розважатися в процесі гри для дівчаток, то самі переконаєтеся в тому, наскільки важливу роль вони чинили в бойовому ополченні каравели або фрегата. Картеч почали використовувати після того, як був винайдений порох у стародавньому Китаї! Для того щоб зробити оглушливий залп по противнику, необхідно закласти в дуло строго певну кількість запального кошти, при запалі выбрасываемому неймовірну кількість енергії, так що ядро перебуваючи всередині дула, ширяє на дуже великі відстані прямо в стан ворога. Вся справа в тому, що якщо відсипати пороху більше ніж треба, то корпус просто розірве на дрібні частини і в такому випадку загинуть багато людей. Ігри стрілялки на нашому сайті постараються допомогти вам відчути себе в ролі капітана піратського корвета, який віддає накази і вказівки своїй команді. Впевнений, що якщо ви намірюєтеся зіграти, то швидше вибирайте рівень і йдіть до перемоги! На Камчатці приховуються дивовижні звірі і маловивчені хижаки з розряду ссавців і холоднокровних тварин.