сделать игру на весь экран

Тести для дівчаток любов задовольняють бажання дізнатися безліч підказок з приводу елементів свого характеру. Завдяки любовним тестів можна визначити, які стосунки з хлопцями будуть ближче всього. Як тільки ви зайдете на цю сторінку Інтернету і дочекаєтеся 15-секундною завантаження гри, ви зможете побачити тест-гру, яка буде полягати у визначенні деякої риси вашого характеру. У цьому віці практично всіх дівчат хвилює, як до них ставляться хлопці і як зробити так, щоб хлопець, який вже давно подобається, нарешті, звернув на себе увагу.

Як тільки ви натиснете на кнопку «Пройти тест на любов», яка знаходиться в правій частині ігрового поля, ви побачите одне питання, на який зможете відповісти тільки одним відповіддю, вибравши його із п’яти варіантів. Такий тип тестів ви, напевно, бачите, не в перший раз, але саме в такій обробці, та ще й з такими питаннями, напевно бачите вперше. В другому тесті ви будете відповідати не задумуючись на питання, тому що вони стосуються виключно вашої зовнішності. Тести своєю обробкою будуть повторюватися кілька разів, але питання будуть зовсім інші. Потрібно розуміти, що під час проходження тестів за вами ніхто не стежить, тому відповідайте як можна більш правильно і чесно. Саме таким чином ви зможете дізнатися, яка саме риса характеру властива вам.

Як тільки ви про це дізнаєтеся, ви зможете скористатися цим у своїх власних інтересах, а також при спілкуванні з хлопцями. Адже дана тест-гра любов потрібна виключно для того, щоб визначити ваш тип, тобто, тип який вам найбільше підійде під флірти з молодиками. Вгорі ігрового поля ви побачите, скільки тестів ви вже пройшли, а скільки ще залишилося. Не варто лякатися, адже тестів не так вже і багато — всього лише десять випробувань, а по закінченню вам відразу скажуть тестовий відповідь. Далі, чесно вам належить відповісти, які солодощі ви любите найбільше, а також які фільми ви віддаєте перевагу дивитися. Також, ви повинні будете дуже чесно відповісти, який одяг ви віддаєте перевагу і носіть більше за всіх інших, а також який тип взуття ви не тільки любите, але і віддаєте перевагу носити. Далі належить найскладніше, адже з усіх відповідей потрібно вибрати один тип хлопців, який вам подобається найбільше. Це було фінальним випробуванням, тому відразу ж ви дізнаєтесь, до якого типу ви належите, зможете прочитати про себе деяку саму важливу інформацію. Пізнавайте світ з унікальними і оригінальними тестами для дівчаток любов! Успіхів!