Ігри для дівчаток | Весілля
Страница 1 из 3123

Практично будь-який захід вимагає певних матеріальних витрат. Безкоштовні ігри весілля, розкажуть гостям нашого сайту про те, як раніше проходила церемонія цього свята. У сучасному світі все абсолютно змінилося, а коли-то абсолютно всі рішення приймав голова родини. Спочатку я думаю треба розглянути звичаї серед племен, які проживають на території Америки, Австралії та Азії. В непрохідних тропічних джунглях, в даний час проживають народності, які досі вклоняються язичницьким ідолам і продовжують вірити в прикмети. Їх будинки нагадують швидше прості курені, ніж удома. Стіни зроблені з бамбука. Наприклад, ігри для дівчаток обов’язково продемонструють дітям його, якщо вони, звичайно, самі захочуть дізнатися для себе щось нове і корисне. Кажуть, що раніше рослину використовували як знаряддя катування. До верхівки дерева зав’язували один кінець мотузки, а до іншого кінця прив’язували шию злочинця чи злодія. Через час, укладений опинявся висіти в повітрі і помирав від задухи. Але не будемо сумувати, а краще давайте продовжимо тему розмови і розберемося над тим, як, власне вінчалися жителі таких поселень. Коли особистість досягала повноліття, вона починала шукати собі супутника життя. Хлопці обирали собі потенційних дружин для гри весілля, але все далеко не так просто, як може здатися на перший погляд.

Чоловік, перш ніж зробити пасії пропозицію йшов до вождя і просив його схвалення щодо свого вибору. Коли він отримував позитивну відповідь, то тоді власне і починалася урочиста процедура. Часто обранець дарував батькам коханої багаті подарунки. Вважалося престижним подати у вигляді дару домашніх тварин. Зрозуміло, що сьогодні все інакше. На Україні, прийнято одягати наречену в біле плаття і чорні лаковані туфлі. На голову їй одягають довгу фату. Обов’язковим елементом шлюбних ігор, є макіяж. Дівчину приводять в салон краси, щоб там майстри могли кардинально і суттєво змінити її зовнішність. Насамперед, потрібно нафарбувати помадою губи. Потім зазвичай на поверхню повік наноситься тонкий шар тіней за допомогою пухкої пензлика. Волосся, щоб вони не заважали огляду очей, фіксують спеціальним лаком. Іноді локони все ж звисають на скронях, але при цьому не доставляють дискомфорту жінці. У женихів все відбувається дещо інакше і значно простіше. Їм не дуже важливо, як вони виглядають, тому що вони вважають, що ігри весілля всього лише доповнення до основного «страві».

Прийшовши в магазин, вони, насамперед, вибирають собі відповідні сандалі з блискучою застібкою. До них підбираються коричневі класичні брюки і пояс. Далі необхідно визначити фасон сорочки і піджака. Виконавши всі вимоги і традиції, молодята зустрічаються в квартирі тестя, щоб звідти разом відправитися в ЗАГС. Після обряду одруження, новоспечена пара сідає в шикарний автомобіль і мчить по місту на великій швидкості. Кортеж в середньому складається з 4-8 машин, які при їзді намагаються одночасно сигналити в клаксони, щоб звернути увагу оточуючих людей. Гра на публіку носить символічний характер. Під’їжджаючи до якоїсь пам’ятки, вони вилазять з транспорту і йдуть фотографуватися біля пам’ятників і фонтанів. Заключною і, мабуть, основною частиною розпорядку, необхідно назвати загальне гуляння та веселощі в ресторані. Приїхавши туди, їх очікує тамада. Його роль полягає в тому, щоб розважати запрошених гостей. Кожен з присутніх людей зобов’язаний сказати побажання винуватцям торжества і взяти участь у конкурсі.

Прийшов час ігри весілля, розповісти про те, що подають на стіл. Звичайно ж, всі люблять український борщ з м’ясом і картоплю з підливою. Крім цього, біля тарілок з овочами і фруктами варто багато пляшок горілки і шампанського. Вони справді здатне викликати радість у відвідувачів і спонукати старше покоління танцювати. В подібні моменти музика звучить настільки голосно, що чути на велику відстань. Зять запрошує на вальс тещу і таким чином знайомиться з нею ближче. Але як би добре не було, а все-таки з настанням ночі, всі розходяться по домівках. Але буквально на наступний день, всі збираються знову, щоб продовжити грати на музичних інструментах. Але пора вже згадати про Японії. Вона розташована на 5 островах. На жаль, там періодично відбуваються страшні землетруси, викликають катастрофічні плачевні наслідки у населення країни. Другим негативним аспектом є цунамі. Іноді хвилі досягають висоти 11 метрів. Вони змітають все на шляху і ті, хто не встиг заздалегідь покинути зону лиха, гинуть в морській безодні. Але і там люди одружуються і виходять заміж. Не турбуйтеся, якщо у вас поки що на особистому фронті щось не виходить. Повірте, все дуже скоро нормалізується. Сядьте за комп’ютер і нехай ігри весілля додадуть вам впевненості в силах.