Ігри для дівчаток | Вогонь і вода
Страница 1 из 212

Пропонуємо всім бажаючим познайомитися з новими героями ігри Вогонь і Вода! Вони досить симпатичні і мають чарівні посмішки на обличчях. Їх назви говорять про те, що вони являють собою абсолютно різні природні стихії. Давайте постараємося в хронологічному порядку пояснити характеристики кожної особини. По-перше, завдяки рідини, на планеті Земля можливе життя і існування всього того, що знаходиться перед нашими очима. По-друге, з уроків географії, ми пам’ятаємо про те, що моря і океани покривають основну територію, що займає в загальній складності 70% всієї поверхні суші. Найпопулярніші ігри для дівчаток, часто вміщують в собі різні завдання безпосередньо пов’язані з водою. Завдяки ній, людина здатна підтримувати свій нормальний стан і відчувати себе в повному порядку. Лікарі стверджують, що організм не зможе вижити без вологи більше 7 днів. Але тут відразу треба зробити поправку і згадати одне цікаве оповідання, засноване на реальних подіях. Одного разу, в середині минулого століття, п’ятеро моряків вирушили в незаплановане плавання. Просто на їх місто напали німецькі окупанти і хотіли вбити їх з автоматів.

Зрозуміло, що матроси, які не знають правил ігри Вогонь і Вода, відразу ж кинулися в човен і стали активно гребти веслами. Якимось неймовірним чином їм вдалося відплисти на безпечну відстань і сховатися від переслідування ворожих сил. З настанням ночі, вони від безсилля і втоми заснули під відкритим небом. Прокинувшись наступного ранку, перед ними не виявилося жодного цивільного корабля, який би міг їх врятувати від смерті. На жаль, їжі було так мізерно мало, що вона закінчилася вже до вечора. Тоді головний офіцер, запропонував зловити рибу. Ясно, що якби ігри для дівчаток не надрукували цю статтю, то хлопчики навряд чи б дізналися про ту епоху. Так от, компанією було вирішено вичікувати видобуток і коли та підпливе близько, негайно схопити її руками. Було зроблено безліч спроб, але вони не принесли очікуваних результатів. Але якщо з голодом якось можна впоратися, то від спраги нікуди не втекти. Уявіть, наскільки велика спокуса випити солоної рідини, але її категорично не можна вживати через шкідливості. Як тільки кристали солі потрапляють в шлунок, вони тут же розносяться кров’ю і залишаються в нирках і печінці. Неймовірними зусиллями, команді доводилося боротися з власними бажаннями і амбіціями.

Я не хочу сказати, що ігри Вогонь і Вода, як згубно впливають на психіку дітей, але все ж батькам потрібно обмежувати час проводження часу за комп’ютером їхніх діток. Мабуть, настав час розповісти і про вогні. У давнину його добували за допомогою кременя. Їм чиркали по каменю і чекали, коли виникне іскра. Коли та потрапляла в заздалегідь підготовлену суху траву, то зарождала вогник. Потім підкидалися більш великі гілки і дрова. У племенах серйозно стежили за підтриманням багаття, так як він цінувався в громаді. Без нього, сім’ї гинули, тому що не мали можливості приготувати собі гідну їжу. Чоловіки, повертаючись з полювання з видобутком, сідали навпаки дружин і дізнавалися від них корисну інформацію. В іграх для дівчаток присутні сюжети, безпосередньо пов’язані з тими подіями. Жінки цілували в губи і щоки подружжя і одночасно обробляли мертвих тварин. Місцевий кухар приносив довгий вертел і насаджував на нього тушку. Після закінчення 2-3 годин, їжа зажаривалась, і весь народ був ситим. Але страшно навіть уявити, що сталося б, якщо б полум’я згасло! Той, кого призначали відповідальним, неодмінно помирав від рук одноплемінників.

Комусь, напевно, безкоштовні ігри Вогонь і Вода здадуться нудними, але якщо трохи поміркувати, то виявиться все зовсім навпаки. Помилкою багатьох вважається — відсутність знань і досвіду. Грамотний гравець спершу уважно читає передмова і тільки після цього діє. Я забув сказати про пожежі і тому приділю кілька слів і їм. Найчастіше вони виникають через недбале ставлення туристів, коли ті зупиняються в лісі на нічліг. Отаборившись на березі річки, вони сідають біля багаття і співають пісні під гітару. Розходяться вони ближче до ранку і, забувши загасити золу, засинають. Ігри для дівчаток попереджають про небезпеку і просять хлопців бути пильними. І ось вітер починає дути і розносити попіл по околиці. Не минуло й секунди, як поруч загоряється дерево або чагарник. Далі я думаю, не варто пояснювати і говорити про трагічні наслідки. В Австралії відносно недавно загорілися джунглі і безліч птахів і тварин загинули від надзвичайно високої температури. Входячи в зону заповідника, слід пильно вести себе і піклується про навколишнє середовище. Виховання у всіх особистостей суто індивідуальне і тому вчинки відповідно теж. Давайте зустрінемося в наступному турі ігри Вогонь і Вода і обговоримо вже іншу категорію!

MAXCACHE: 0.38MB/0.00098 sec