сделать игру на весь экран

Всі хочуть скрізь і завжди добре виглядати. Так, і наша дівчина грі — Як я виглядаю (2 частини) стала прихильницею корейського стилю в одязі. Її треба вбрати, але що таке? Навіть у грі вона нічого не знає про історію цієї країни. Пора розповісти небагато.

Південна Корея з’явилася тільки після того, як було укладено угоду між радянським урядом і Америкою. Датувати дане діяння ігри можна кінцем літа 1945 року. В угоді говорилося про поділ впливу на півострові. У договорі обумовлено, що одна частина Кореї, яка знаходиться на південь від 38 паралелі — належить США, північна ж частина повністю Радянського Союзу. При бажанні можна поринути в більш ранню історію, але цього ми робити не будемо, щоб не втратити суть сказаного. В її історії йшли низки демократизму і авторитаризму. Правили громадяни нумерували уряд. Першою була Республіка Лі Син Мана, а сьогодні при владі Шоста держава. Перша Республіка спочатку була у владі демократії гри, але пізніше стала переходити в руки автократії, так тривало до 1960-го. Друге держава мало чим відрізнявся від першого. У ній панувала демократія, яка повністю випарувалася протягом одного року. Країна перейшла у верховенство військового уряду. 3,4,5 на папері були демократичними, хоча за фактом залишалися в пануванні військових. Після встановлення республіки №6 демократія повернула кермо влади в свої руки. З моменту свого утворення ігри Корея йшла шляхом розвитку. Це стосувалося не тільки освіти, економіки та культури, в державі потихеньку розвивалася і мода. У 1960-х державу було, чи не найбіднішою, але це все в минулому, зараз тут процвітає промисловість. Починаючи з 90-х — музика, серіали і фільми корейського виробництва почали завойовувати ринки всіх країн.

Пізніше стала популярна і одяг. Зараз на російському ринку ігор можна знайти безліч товарів з Туреччини, Китаю і Кореї. Серед молоді вони користуються великою популярністю. І в грі, і в реальності, дівчатка всього світу люблять корейська стиль. Настав час дізнатися, чи подобається вам такий стиль або ж ви ще не готові віддатися в повноваження корейської моди? Може бути, такої моди взагалі не існує? Мабуть, варто з’ясувати відповіді на всі поставлені питання. Запускайте гру — Як я виглядаю (2 частина)! Успіхів вам!